Міграційники Черкащини підвищили кваліфікацію

Міграційники Черкащини підвищили кваліфікацію

Працівники Управління ДМС України в Черкаській області за сприяння  Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшли дводенні навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання організації діяльності працівників Управління Державної міграційної служби в Черкаській області».

Підвищення кваліфікації державних службовців в умовах карантинтинних обмежень відбувалося на онлайнплатформі ZOOM. Лекторами були викладачі-практики та керівники структурних підрозділів обласного апарату Управління. В межах навчання переважно висвітлювалася вузькоспеціальна тематика, яка відповідає професійним потребам працівників Міграційної служби. Адже щоб якісно надати адміністративну послугу, потрібно досконало знати як законодавчу базу, так і стандарти обслуговування суб’єктів звернень.

За результатами вихідного комплексного тестування 46 слухачів-міграційників отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, вдосконалили професійні знання та готові їх застосовувати у щоденній роботі.

Управління ДМС у Черкаській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *