Міграційна служба Луганської області реалізую заходи для проходження учнями ЗНО

Міграційна служба Луганської області реалізую заходи для проходження учнями ЗНО

Луганська область реалізує заходи, що сприяють безперешкодній участі в зовнішньому  незалежному оцінюванні (ЗНО) випускників, які постійно проживають на тимчасово окупованих територіях.

У зв’язку з початком відновлення роботи за регламентованим часом з 10 червня у контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» (пішохідний), територіальні підрозділи Міграційної служби Луганської області працюють в інтенсивному режимі для розвантаження черги громадян.

Враховуючи етапи послаблення протиепідемічних заходів пов’язані з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та обов’язковість для проходження ЗНО паспорта громадянина України у формі ID-картки, територіальні підрозділи Міграційної служби Луганської області роблять все можливе для видачі в найкоротші строки учням старших класів загальної освітньої школи біометричних документів. Нагадуємо, що вступити до обраного навчального закладу можливо лише маючи документ виданий Україною!

Документування громадян з тимчасово окупованих територій Луганської області залишається одним з найважливішим напрямком роботи Міграційної служби Луганської області!

Інформація про перелік документів для оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше та додаткову безкоштовну послугу з одночасним оформленням РНОКПП на сайті ДМС за лінком та на інформаційних стендах територіальних підрозділів Міграційної служби Луганської області:

https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni/id-vidacha-pasporta-gromadyanina-ukrajni-u-formi-kartki-po-dosyagnennyu-14-richnogo-viku-vpershe.html ;

https://dmsu.gov.ua/news/dms/7290.html

Управління ДМС у Луганській області

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *