Міграційна служба Івано-Франківщини здійснює прийом громадян-іноземців у звичайному режимі

 

На території Івано-Франківської області насьогодні постійно проживають понад 5600 громадян іноземних країн, а майже 2800 іноземців мають дозвіл на тимчасове проживання.

Фахівці відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в Івано-Франківській області постійно відстежують процеси і питання, що пов’язані з перебуванням іноземців в Україні на законних підставах. Зокрема, саме в міграційній службі іноземців документують посвідками на постійне чи тимчасове проживання – біометричними документами, що посвідчують особу іноземця  та підтверджують її право на постійне проживання чи законні підстави для тимчасового проживання в Україні.

З початку цього року в УДМС в області оформлено і видано іноземцям 108 посвідок на постійне проживання і 163 посвідки на тимчасове проживання в Україні. За цей же період було скасовано 68 посвідок на проживання іноземних громадян в Україні.

Відповідно до положень Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» продовжено строк перебування в Україні 49 громадянам інших країн. Крім того, громадянам-іноземцям оформлено та видано 86 дозволів на імміграцію в нашу країну.

Після послаблення карантинних обмежень з кінця травня у підрозділах Міграційної служби Івано-Франківщини відновлено повноцінний прийом громадян з усіх напрямів роботи з іноземцями.

Нагадуємо, що у період карантину міграційна служба не застосовує жодних штрафних санкцій до іноземців через несвоєчасне звернення до підрозділів ДМС з питань оформлення чи обміну посвідок на тимчасове і постійне проживання або у зв’язку з порушенням міграційного законодавства іноземцями (недотримання строків перебування), які на час запровадження карантину перебувають в Україні на законних підставах.

Управління ДМС в Івано-Франківській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *