Литва налаштована на розбудову стратегічного партнерства з Україною і докладатиме зусиль задля консолідації міжнародної підтримки реформ

Литва  налаштована на розбудову стратегічного партнерства з Україною і докладатиме зусиль задля консолідації міжнародної підтримки реформ – заявив посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас на зустрічі 6 липня 2020 р. із заступником міністра закордонних справ України Василем Боднарем.

Співрозмовники обговорили підготовку до засідання Ради президентів України і Литви, яке має відбутися в поточному році, та інші двосторонні заходи у сферах торговельно-економічної та інвестиційної співпраці, а також європейської інтеграції. 

Василь Боднар подякував литовському дипломату за підтримку його країни у питанні отримання Україною статусу члена Програми розширених можливостей НАТО та допомогу протидії з російською агресією проти України, що є важливим компонентом співпраці у сфері безпеки та оборони. 

Посол Литви також висловив підтримку процесу реформ в Україні та запевнив у готовності до тісної взаємодії з підготовки Міжнародної конференції з  питань реформ в Україні, яку планувалося провести в ці дні у Вільнюсі, проте було перенесено на пізніший термін через пандемію COVID-19.

Принагідно заступник міністра привітав Литву із Днем Литовської Держави, який сьогодні відзначається в цій країні.

МЗС нагадує про необхідність дотримання рекомендацій для подорожніх

Дмитро Кулеба: Україна має стати справжнім гарантом світової продовольчої безпекиДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *