Коментар заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара щодо повернення громадян України – членів екіпажу «Captain Khayyam»

8 січня в Україну повернулися чотири українських громадянина – члени екіпажу танкера «Captain Khayyam», який було затримано в територіальних водах Лівії 13 лютого 2016 року. 

Українські моряки сьогодні зустрілися зі своїми рідними та близькими, яких не бачили майже п’ять років. Дострокове звільнення зазначених громадян із в’язниці Лівії стало можливим завдяки тісній і злагодженій взаємодії МЗС, Офісу Президента України, МВС та інших відомств, а також допомозі турецьких партнерів.

«Вітаю наших хлопців із поверненням на Батьківщину! Людський вимір залишається найважливішим у роботі українських дипломатів, бо це – насамперед про долі людей, які опинилися в скрутному становищі за кордоном та потребують захисту Української держави. Радий, що моряки нарешті в Україні та можуть обійняти своїх рідних та близьких. Їх повернення – це результат спільних зусиль не лише української дипломатії та інших причетних органів влади, але й наших турецьких партнерів, за що їм окрема подяка», – зазначив Василь Боднар.

Заява України, Афганістану, Великої Британії, Канади та Швеції щодо роковин трагічної дати збиття літака рейсу PS752Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *