Коментар першої заступниці міністра закордонних справ України щодо евакуації громадян з сирійських таборів для біженців

На виконання доручення Президента України Володимира Зеленського та завдяки послідовній і системній роботі МЗС та інших компетентних органів, а також комунікаційному сприянню Меджлісу кримськотатарського народу в новорічну ніч до України повернулися дев’ять українців – двоє жінок та семеро дітей. 

Вони майже три роки провели в таборах для біженців закритого типу на північному сході Сирії у надзвичайно складних умовах. Нарешті, після тривалої розлуки, евакуйовані громадяни зможуть обійняти своїх близьких. 

Українцям, які повернулися, буде надана допомога з адаптації до звичайного життя, зокрема із залученням можливостей Меджлісу кримськотатарського народу. 

У таборах для біженців на території Сирії продовжують залишатися наші громадяни, зокрема кримські татари. МЗС у співпраці з Офісом Президента України, іншими державними органами докладатиме усіх можливих зусиль для забезпечення їхнього повернення на Батьківщину. Активно також залучатимемо Меджліс кримськотатарського народу. 

Українська дипломатична служба працює для людей і допомогатиме кожному, хто цього потребує.

Коментар речника МЗС України щодо нападу на аеропорт Адена

Заява України, Афганістану, Великої Британії, Канади та Швеції щодо роковин трагічної дати збиття літака рейсу PS752Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *