Коментар МЗС України у зв’язку з проведенням ЧФ РФ незаконних військових навчань на територіях тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим і м.Севастополь

Міністерство закордонних справ України вважає проведення незаконних навчань Чорноморського флоту Російської Федерації, які розпочалися 10 серпня 2020 року на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь черговим свідченням неприкритої зневаги Російської Федерації до норм і принципів міжнародного права, у тому числі, Статуту ООН, резолюцій Генеральної Асамблеї ООН, а також чинного законодавства України.

Організація згаданих військових навчань є також наочною ілюстрацією свідомих кроків Росії з ескалації напруженості в Азово-Чорноморському регіоні, що загрожує регіональній та європейській безпеці.

Україна засуджує протиправну демонстрацію Російською Федерацією її «військової міці», а також дії, спрямовані на подальшу мілітаризацію тимчасово окупованих нею територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополь. 

Російська Федерація має невідкладно припинити міжнародно-протиправні діяння проти державного суверенітету і територіальної цілісності України.  

Міністерству закордонних справ РФ передано відповідну ноту протесту.

Православна місія ПЦУ приєднується до Платформи міжнародної дії зі звільнення Росією українських політв’язнів

Еміне Джапарова під час відеозустрічі з проводом Світового Конґресу Українців: «Закордонні українці є важливим елементом зовнішньополітичних зусиль України»Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *