Коментар МЗС України щодо запланованої незаконної «приватизації» Державного концерну «Масандра»

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із запланованою так званою «приватизацією» Державного концерну «Національне виробничо-аграрне об’єднання Масандра», який належить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Російська сторона вчергове порушує норми міжнародного гуманітарного права, згідно з яким не має допускатися державою-окупантом націоналізація чи подальша «приватизація» майна. Отже, будь-яке відчуження майна українського Державного концерну «Масандра» є злочином.

Правоохоронними органами України здійснюється кримінальне провадження щодо факту незаконної націоналізації концерну «Масандра» окупаційною владою.

Відповідно до Указу Президента України від 15 травня 2017 року щодо експропрійованого російською окупаційною адміністрацією підприємства «Масандра» були запроваджені обмежувальні заходи (санкції), дію яких було подовжено до червня 2021 року.

Закликаємо міжнародне співтовариство не брати участі у так званій «приватизації» та утримуватись від будь-яких форм співпраці із незаконно націоналізованим Російською Федерацією концерном до моменту повернення його в управління Уряду України.

Коментар МЗС України до Міжнародного дня пам’яті жертв злочину геноциду

Еміне Джапарова: обрання України та Великої Британії до Ради ООН з прав людини посилить взаємодію на правозахисному напряміДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *