Коментар МЗС України щодо заходу Постійного представництва Росії при ООН

17 березня Постійне представництво Російської Федерації при ООН провело захід, присвячений тимчасово окупованому Криму.

Захід мав пропагандистську мету – поширити фальшиві наративи про ситуацію на Кримському півострові.

Ця технологія вже відома. Російські пропагандисти з тріумфом відзвітують, що їм начебто вдалося пробити “інформаційну блокаду”.

Водночас, факти говорять зовсім про інше.

Підсумки обговорення вкотре засвідчили триваючу ізольованість Росії, єдність більшості членів Радбезу ООН щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, засудження тимчасової окупації Криму, порушень прав людини, які вчиняються окупаційною адміністрацією на півострові.

Виголошена нашими партнерами позиція дозволила українським громадянам в Криму безпосередньо переконатися в незмінній та потужній підтримці держав-членів Ради Безпеки ООН. 

Це важливо, оскільки Крим знаходиться в інформаційній ізоляції – українські Інтернет-видання блокуються, частоти українських ТБ та радіо незаконно використовуються російськими ЗМІ. Російські медіа та офіційні чинники не доносять інформацію про кримські заходи України та її іноземних партнерів на міжнародних майданчиках, або, якщо й доносять, то у спотвореному вигляді.

Яскравим прикладом стало безпрецедентне за рівнем участі, кількістю учасників і консолідованої позиції засідання за формулою Арріа 12 березня, яке фактично не було висвітлене російськими МЗС або ЗМІ.

Вдячні членам Радбезу ООН, які в ці дні підтвердили позицію щодо невизнання спроб Росії привласнити український Крим. 

Скликавши пропагандиський захід, Росія вкотре дискредитувала сама себе.

Коментар МЗС України щодо незаконного затримання громадянина України, журналіста-фрілансера Радіо Свобода Владислава Єсипенка в Криму

Спільна заява Міжнародної групи з координації допомоги жертвам рейсу PS752Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *