Коментар МЗС України щодо незаконних військових заходів на територіях тимчасово окупованих АР Крим і м.Севастополь за участі представників Гвінейської Республіки та Республіки Мозамбік

Міністерство закордонних справ України вважає організацію міністерством оборони Росії на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь незаконного «міжнародного конкурсу «Глибина», який розпочався 27 серпня 2020 року у рамках Армійських міжнародних ігор «АрМІ-2020», черговим свідченням відвертої зневаги Росією до норм і принципів міжнародного права, у тому числі Статуту ООН, резолюцій Генеральної Асамблеї ООН, а також чинного законодавства України.

Організація згаданого заходу, а також залучення до участі у ньому іноземних представників, зокрема Гвінейської Республіки та Республіки Мозамбік, є черговою спробою Росії легітимізувати на міжнародному рівні свою незаконну присутність на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Україна засуджує протиправні дії РФ, а також порушення представниками Гвінейської Республіки та Республіки Мозамбік норм міжнародного права та законодавства України. 

Звертаємо увагу на необхідність дотримання усіма іноземними громадянами чинного Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Вкотре наголошуємо на неминучій правовій відповідальності за його порушення.

Росія повинна негайно припинити міжнародно-протиправні діяння проти державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Коментар МЗС України з нагоди Міжнародного дня жертв насильницьких зникнень

Коментар МЗС України у зв’язку з черговою хвилею незаконних обшуків і затримань в окупованому КримуДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *