Коментар МЗС України щодо епідемічної ситуації у Великій Британії

МЗС України разом з іншими державними відомствами уважно відслідковує ситуацію із виявленням у Великій Британії нового штаму коронавірусної хвороби.

Закордонні дипломатичні установи України перебувають в тісному контакті з урядами іноземних країн, які ухвалили рішення про тимчасову заборону авіарейсів із Великої Британії. 

Сьогодні на спеціальному засіданні у рамках інтегрованого механізму оперативного реагування на кризові явища Комітет постійних представників держав-членів ЄС обговорював шляхи реагування у відповідь на поширення нового різновиду вірусу. Нині консультації між державами-членами ЄС з цього питання ще тривають.

Рішення про подальші дії України буде ухвалене після всебічного аналізу ситуації та консультацій з іноземними партнерами.

МЗС України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Лондона та південно-східної Англії.

Українцям, які вже перебувають у районах Великої Британії, найбільше уражених коронавірусом, рекомендується бути уважними та обережними, дотримуватися вимог місцевих органів влади, а також відстежувати інформацію на сайті https://tripadvisor.mfa.gov.ua/

У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися до Посольства України у Великій Британії за номером “гарячої лінії” +44 755 348 3628 або електронною поштою consul_gb@mfa.gov.ua, або на цілодобову “гарячу лінію” МЗС України за номером телефону +38 044 238 16 57 або електронною поштою: cons_or@mfa.gov.ua.  

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова: Росія використовує пандемію коронавірусу для посилення репресивної політики в тимчасово окупованому Криму

Еміне Джапарова та депутати Верховної Ради України представили Європейському парламенту Кримську платформуДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *