Колективу буковинських міграційників представили першого заступника начальника Управління

Колективу буковинських міграційників представили першого заступника начальника Управління

Т.в.о. начальника УДМС у Чернівецькій області Валерій Попов представив колективу буковинських міграційників першого заступника начальника Управління Василя Паращука.

Валерій Попов зачитав наказ ДМС України про призначення Василя Паращука  на посаду та побажав колезі успішної продуктивної роботи. Він висловив впевненість у тому, що посилення керівної ланки Управління крайової міграційної служби позначиться позитивно на результатах роботи всього колективу.

Василь Паращук приступив до виконання своїх посадових обов’язків та познайомився з працівниками структурних підрозділів безпосередньо на робочих місцях.

Довідково:

Василь Васильович Паращук у 2002 році здобув диплом про вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» в ЧНУ ім. Ю.Федьковича. З 1998 по 2018 роки пройшов шлях від молодшого оперуповноваженого спецпідрозділу міліції при Управлінні державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Управління МВС України у Чернівецькій області до начальника Чернівецького відділу поліції ГУ Національної поліції в Чернівецькій області. З січня 2019 року по листопад 2020 року працював провідним консультантом Головного Управління Національної поліції в Чернівецькій області.  

Управління ДМС у Чернівецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *