Карантин не завада: в Управлінні ДМС Полтавської області провели розширену нараду в он-лайн режимі

Карантин не завада: в Управлінні ДМС Полтавської області провели розширену нараду в он-лайн режимі

Сьогодні в Управлінні Міграційної служби Полтавщини, зважаючи на важливість дотримання карантинних заходів, проведено нараду з керівниками структурних та територіальних підрозділів в он-лайн режимі.

Відеоконференція відбулася під керівництвом начальника Управління Сергія Шостака, під час якої розглянуто ряд виробничих питань.

У вступному слові начальник УДМС області поінформував про показники діяльності за січень 2021 ріку, наголосив на неухильне дотримання комунікаційного стандарту спілкування працівниками міграційної служби із громадянами, зокрема  надання якісної консультативної інформації.

Звернув увагу на дотримання співробітниками рекомендацій Міністерства охорони здоров’я  під час спілкування та обслуговування громадян.

На нараді окрему увагу  акцентовано на проблемні питання, що виникають під час документування іноземних громадян, запобіганні нелегальній міграції, здійснення контролю за внесенням інформації до ІП «Недійсні документи», а також дотримання вимог виконавської дисципліни в СЕД «Мегаполіс».

Наприкінці відеоконференції проведено з керівниками підрозділів семінарське заняття з питань оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання.

Управління ДМС у Полтавській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *