Іран виконає свої міжнародні зобов’язання у зв’язку зі збиттям літака Міжнародних авіаліній України

31 липня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся із заступником міністра закордонних справ Ірану з юридичних питань та міжнародного права, главою делегації Ірану на переговорах з врегулювання питань, пов’язаних зі збиттям літака рейсу PS752 авіакомпанії МАУ Мохсеном Бахарвандом.

У зустрічі взяли участь заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін, посол Ірану в Україні Манучехр Мораді, а також помічник міністра та директор департаменту Євразії міністерства закордонних справ Ірану Аліреза Хагігіян.

Дмитро Кулеба відзначив позитивну позицію Ірану під час перемовин 30 липня. Він запевнив, що Україна й надалі будуватиме переговорний процес конструктивно, і висловив сподівання на дотримання Іраном цієї позиції впродовж перемовин.

Мохсен Бахарванд підкреслив зацікавленість Ірану у якнайшвидшому завершенні переговорів та готовність провести їх черговий раунд у жовтні 2020 року в Тегерані.

Він підтвердив, що іранська сторона бере на себе відповідальність за збиття українського літака та серйозно поставиться до виконання своїх міжнародно-правових зобов’язань щодо встановлення обставин трагедії, притягнення винних до відповідальності та виплати необхідних компенсацій.

Учасники зустрічі домовились підтримувати комунікацію щодо повного виконання досягнутих напередодні домовленостей.

Дмитро Кулеба: політика ЄС щодо РФ має залишатися незмінною допоки Росія не повернеться у рамки міжнародного права

Дмитро Кулеба запросив главу МЗС Білорусі на зустріч міністрів Люблінського трикутникаДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *