Еміне​ Джапарова зустрілася з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні

24 червня перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зустрілась з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.

У ході зустрічі були обговорені питання подальшого розвитку взаємодії, в тому числі, з проблематики відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах, посилення міжнародних зусиль з деокупації Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Е.Джапарова наголосила на важливості зміцнення безпеки в регіоні Чорного та Середземного морів, захисту прав людини, розширення співробітництва в інформаційній сфері, а також реалізації в Україні програм Агентства США з міжнародного розвитку.

Крістіна Квін підтвердила беззастережну підтримку Адміністрацією та Конгресом США непорушності кордонів України та демократичного розвитку нашої держави. Сторони відзначили необхідність подальшої координації дій та розширення проєктів допомоги по лінії USAID, в тому числі, в гуманітарній сфері.

Довідково: Починаючи з 1992 року, загальна вартість допомоги, наданої Україні Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), складає понад 3 млрд. дол. США. Затверджена USAID Стратегія співпраці з Україною з питань розвитку у 2019-2024 роках  у якості першочергових виокремлює такі питання, як антикорупційна діяльність, протидія впливу російської агресії, а також сприяння економічному розвитку та енергетичній незалежності країни. Крім того, USAID і надалі підтримуватиме заходи зі зміцнення демократії та досконалих механізмів врядування, поліпшення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту на Східній Україні.

Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з главою МЗС Азербайджану

Еміне Джапарова прийняла копії вірчих грамот від посла Литви в УкраїніДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *