Еміне Джапарова зустрілася з послом Палестини в Україні

Перша заступниця міністра Еміне Джапарова провела зустріч з послом Палестини в Україні Гашемом Даджані.

У ході зустрічі сторони відзначили важливість продовження практики проведення політичних консультацій між зовнішньополітичними відомствами України та Палестини. Співрозмовники домовилися про включення до програми наступного раунду консультацій тематики економічного співробітництва.

Посол підкреслив позитивну динаміку торгівлі між Україною та Палестиною, а також зацікавленість палестинської сторони у збільшенні обсягів поставок на палестинський ринок української аграрної продукції. У цьому контексті було висловлено очікування на візит делегації представників ділових кіл Палестини до України після нормалізації ситуації, спричиненої пандемією коронавірусу.

Еміне Джапарова привернула увагу палестинської сторони до ситуації з правами людини на території тимчасово окупованої Російською Федерацією Автономної Республіки Крим, етнічної та релігійної дискримінації, а також необхідності міжнародної підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, протидії спробам легітимізації тимчасової окупації Російською Федерацією АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Сторони обмінялися думками щодо останніх подій в регіоні Близького Сходу та перспектив врегулювання ізраїльсько-палестинського конфлікту.

Коментар МЗС України у зв’язку з черговою хвилею незаконних обшуків і затримань в окупованому Криму

Коментар МЗС України з приводу нормалізації відносин між Ізраїлем та ОАЕДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *