Еміне Джапарова зустрілася з послом Австралії в Україні Брюсом Едвардсом

28 січня перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова провела зустріч з послом Австралії в Україні Брюсом Едвардсом.

Перша заступниця міністра відзначила високий рівень взаємодії України та Австралії на міжнародній арені, зокрема підтримку українських ініціатив у рамках міжнародних організацій, насамперед ООН, та подальше зміцнення українсько-австралійських відносин і розвиток двостороннього співробітництва у різних сферах.

У ході зустрічі сторони відзначили необхідність подальшого зміцнення політичного діалогу між двома країнами.

Співрозмовники також обговорили інші актуальні питання, зокрема роботу над започаткуванням Кримської платформи, установчий саміт якої запланований на 23 серпня 2021 року.

Брюс Едвардс привітав наміри України створити впливовий міжнародний майданчик з метою залучення керівництва іноземних держав, міжнародних діячів та експертних груп до розробки рішень та механізмів деокупації Кримського півострова.

Україна та Канада створюють робочу групу задля реагування на світові міграційні виклики та подальшого діалогу з питань мобільності

Україна та Японія уклали міжурядову Угоду щодо гранту на закупівлю медичного обладнання для Державної прикордонної служби УкраїниДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *