Еміне Джапарова зустрілася з новопризначеним керівником Офісу Ради Європи в Україні Стіном Ньорловим

2 березня перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зустрілася з новопризначеним представником Генерального секретаря Ради Європи в Україні, керівником офісу Ради Європи в нашій державі Стіном Ньорловим (Данія) та керівником Директорату програм Ради Європи Вереною Тейлор. 

Еміне Джапарова привітала Стіна Ньорлова з початком його діяльності на цій посаді, висловивши впевненість, що Офіс РЄ в Україні продовжуватиме реалізацію проєктів, розроблених спільно з українськими партнерами у рамках Плану дій Ради Європи для України на 2018-2022 роки. 

Учасники зустрічі відзначили важливість подальшої ефективної імплементації Плану дій як дієвого практичного інструменту підтримки Радою Європи курсу реформ в Україні в сферах захисту прав людини, верховенства права та розвитку демократичного суспільства. 

Сторони також обговорили шляхи підвищення ефективності реалізації проєктів Плану дій, зокрема тих, що мають на меті подолання наслідків триваючої зовнішньої агресії проти нашої держави.

Коментар речника МЗС України щодо рішення ЄС накласти санкції за порушення прав людини в Росії

Еміне Джапарова зустрілася з послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером КурмановимДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *