Еміне Джапарова закликала до пошуку вакцини від «російського вірусу» під час виступу у 130-у Міністерському засіданні Комітету міністрів Ради Європи

4 листопада перша заступниця міністра Еміне Джапарова взяла участь у 130-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи. 

Еміне Джапарова наголосила на важливості вжиття заходів, що дозволили б відновити авторитет Ради Європи після безумовного повернення Росії до ПАРЄ. Перша заступниця міністра привернула увагу до наслідків триваючої збройної агресії РФ проти України, системних переслідувань Росією всіх незгодних з окупацією Росією частини території України, а також блокування Росією як державою-окупантом доступу до окупованого Криму міжнародних моніторингових механізмів. 

Вона також нагадала про особливу відповідальність за забезпечення добросовісного виконання Росією своїх міжнародних зобов’язань, що взяла на себе Організація після ініціативного створення умов для безумовного повернення РФ до Парламентської Асамблеї РЄ. 

Еміне Джапарова закликала до  чесної і відвертої дискусії щодо майбутнього Європейської конвенції з прав людини, сімдесятиріччя підписання якої сьогодні відзначає Європа, з метою забезпечення її ефективного застосування у довгостроковій перспективі.  

Україна також підтримала «Декларацію Грецького Головування в Комітеті міністрів: Ефективно відповідаючи на кризу громадського здоров’я за повної поваги до прав людини, демократії та верховенства права», яка спрямована на підтвердження відданості демократичним стандартам, правам людини та верховенству права.

Еміне Джапарова закликала міжнародне співтовариство посилити спільні зусилля із захисту прав людини в окупованому РФ Криму

Дмитро Сенік: Українські агровиробники отримали нові можливості для експорту в УзбекистанДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *