Еміне Джапарова взяла участь в міністерському засіданні Економічної і Соціальної Ради ООН

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова взяла участь у міністерському засіданні Економічної і Соціальної Ради ООН на тему: «Переосмислення рівності: викорінення расизму, ксенофобії та дискримінації для всіх у десятиліття дій з досягнення Цілей сталого розвитку».

«Україна вітає колективні зусилля з ліквідації нерівності у світі. На жаль, міжнародні зусилля з боротьби проти дискримінації були значно послаблені пандемією COVID-19», – зазначила Еміне Джапарова у зверненні до учасників засідання. 

Перша заступниця міністра наголосила, що будь-яким формам дискримінації не місце у сучасному світі: «Події, які пережила зокрема й Україна, підтверджують, що найбільші масові порушення прав людини проявляються в конфліктах за участі тоталітарних режимів: 1,5 млн. українських євреїв загинули під час Голокосту, 1944 року кримськотатарський народ піддався етнічним чисткам сталінським режимом, мільйони загинули під час Голодомору 1932-33 років. Наше спільне завдання, аби такі страшні злочини ніколи не повторилися у майбутньому».

Дипломатка запевнила, що Україна й надалі продовжуватиме докладати активних зусиль на національному рівні для досягнення Цілей сталого розвитку та виконання Порядку денного 2030.

Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Фінляндії Пеккою Хаавісто

Заява МЗС України до 7-их роковин початку збройної агресії Росії проти УкраїниДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *