Еміне Джапарова прийняла посла Казахстану в Україні Дархана Калєтаєва

27 листопада перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова прийняла посла Республіки Казахстан в Україні Дархана Калєтаєва. 

Під час зустрічі перша заступниця міністра і посол обговорили широкий комплекс питань співробітництва України і Казахстану в рамках багатосторонніх форумів. Сторони домовилися про продовження контактів з питань, які становлять інтерес України і Казахстану в ООН, ОБСЄ та інших міжнародних організаціях. 

Еміне Джапарова привернула увагу до триваючих порушень прав людини в тимчасово окупованому Криму, у тому числі застосування т.зв. «екстремістського» та «антитерористичного» законодавства РФ для кримінального переслідування кримських татар. Вона наголосила на важливості належної реакції міжнародного співтовариства на протиправні дії держави-окупанта. 

Як Голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Еміне Джапарова запросила казахстанську сторону приєднатися до ініційованого Президентом України флеш-мобу з нагоди 75-річчя створення ЮНЕСКО.

Співрозмовники відзначили налаштованість України та Казахстану на продовження діалогу з усього спектру питань двосторонніх відносин у дусі дружби, довіри і взаєморозуміння, які існують між двома народами. «Саме такий підхід є запорукою успіху у подоланні спільних викликів і загроз, які стоять перед Україною і Казахстаном» –  наголосила перша заступниця міністра.

Коментар МЗС до 87-х роковин Голодомору в Україні

В Україні вперше нагороджено жінок-професіоналів у сфері ядерної енергетики: 10 найкращих на «WiN Ukraine Award»Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *