Еміне Джапарова провела зустріч з послом Чорногорії

24 листопада перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зустрілася з послом Чорногорії в Україні Драгіцею Понорац.

Перша заступниця міністра висловила вдячність за підтримку Чорногорією суверенітету та територіальної цілісності України та поінформувала про порушення прав людини і мілітаризацію Криму з боку РФ. Вона також представила бачення України щодо започаткування ініціативи «Кримська платформа» і запросила чорногорську сторону долучитися до її роботи.

Посол зазначила, що Чорногорія займає чітку позицію щодо невизнання тимчасової окупації українського півострова, активно підтримує європейські та євроатлантичні прагнення України, а також приєднується до санкційної політики ЄС щодо Росії.

Співрозмовниці також обговорили питання двостороннього порядку денного, ситуацію з поширенням COVID-19 в обох країнах та заходи, які вживають уряди для протидії коронавірусу.  

Еміне Джапарова поінформувала про ініційований Президентом України міжнародний флешмоб відеопривітань з нагоди 75-річчя ЮНЕСКО, метою якого є привернути увагу до діяльності організації та підтримати її цінності, і запросила чорногорську сторону долучитися до нього.

Дмитро Кулеба розповів учасникам конференції “Афганістан 2020” про можливості українських компаній у відбудові Афганістану

МЗС очікує зростання українського експорту до Республіки Корея на 20% у 2020 роціДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *