Еміне Джапарова під час відеозустрічі з проводом Світового Конґресу Українців: «Закордонні українці є важливим елементом зовнішньополітичних зусиль України»

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова підкреслила важливість продовження співробітництва між МЗС України та Світовим Конгресом Українців (СКУ) під час відеозустрічі з проводом цієї організації – президентом СКУ Павлом Ґродом, віце-президентом Стефаном Романівим, виконавчою директоркою Марією Купріяновою та директором представництва СКУ в Україні Сергієм Касянчуком.   

«Заходи СКУ, які вживаються для подолання російської агресії, розбудови потужної європейської України, збереження української ідентичності у світі – є неоціненою підтримкою для суверенітету України», – зазначила Еміне Джапарова. 

Перша заступниця міністра ознайомила керівництво СКУ з останніми порушеннями РФ міжнародного права на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь. У цьому зв’язку вона закликала закордонних українців взяти активну участь у просуванні ініціативи щодо створення формалізованого міжнародного майданчика, покликаного забезпечити координацію міжнародних заходів на кримському напрямі. 

Під час відеозустрічі співрозмовники приділили окрему увагу реалізації спільних проєктів, зокрема проведенню інформаційно-роз’яснювальних кампаній за кордоном, підтримці українського шкільництва, визнанню Голодомору 1932 – 1933 років в Україні геноцидом Українського народу та визнанню геноцидом депортації кримськотатарського народу у 1944 році.

Коментар МЗС України у зв’язку з проведенням ЧФ РФ незаконних військових навчань на територіях тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим і м.Севастополь

Рекомендації громадянам України у зв’язку з протестними акціями в Республіці Білорусь (12.08.2020)Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *