Еміне Джапарова обговорила створення Кримської платформи з пані послом Канади Ларисою Ґаладзою

4 листопада перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова провела зустріч з пані послом Канади Ларисою Ґаладзою. 

У фокусі уваги була робота української сторони з міжнародними партнерами щодо створення та наповнення практичним змістом Кримської платформи та участь у цьому процесі Уряду Канади. Співрозмовники погодилися, що Платформа несе в собі потужний сигнал як у питанні підтримки України з боку міжнародної спільноти, так і до Росії, як країни-окупанта, про те, що окупація Криму не може і не буде забутою. 

У цьому зв’язку пані посол Канади чітко заявила, що позиція її уряду щодо Криму ніколи не зміниться і Канада і надалі докладатиме максимум зусиль для підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.  Вона також поділилася враженнями від відвідання пункту пропуску до окупованого Криму “Каланчак”.

Зі свого боку Еміне Джапарова поінформувала співрозмовницю про актуальну ситуацію в Криму, пропагандистську роботу російських окупантів серед населення півострову, порушення прав українців та кримських татар, зокрема на освіту, заборону трансляції українських каналів, про мілітаризацію Криму тощо.

Еміне Джапарова та Лариса Ґаладза також обговорили порядок денний двосторонньої співпраці в рамках міжнародних організацій, а також питання гендерної проблематики і домовилися продовжити ефективну співпрацю з просування гендерної рівності та фемінізації дипломатичної служби України.

Дмитро Сенік: Українські агровиробники отримали нові можливості для експорту в Узбекистан

Євгеній Єнін: Україна готова відшукувати нові перспективні напрямки взаємодії з ПакистаномДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *