Двохсоттисячну ID-картку оформлено у Запоріжжі!

Двохсоттисячну ID-картку оформлено у Запоріжжі!

Сьогодні, 28 липня, у Вознесенівському районному відділі Міграційної служби було оформлено 200 000 паспорт громадянина України у формі ID-картки.

Майбутньою власницею ювілейного документа стала запоріжанка Олеся Крамаренко. Дівчина вже має досвід користування ID-карткою та вважає його максимально позитивним – паспорт зручно носити із собою та використовувати у будь-яких життєвих ситуаціях для посвідчення особи, підтвердження громадянства, у фінансових  установах, лікарнях тощо.

Заявниця оформлює собі документ за пришвидшеною процедурою, бо паспорт потрібен дівчині в професійній діяльності – вона громадська діячка, яка переймається питаннями екології.

«Завітала у найближчий відділ УДМС, взяла талон у поточну чергу, сплатила за послугу та за 10 хвилин оформила собі новий документ, що може бути простішим!» – ділиться приємними враженнями Олеся.

Додамо, що популярність біометричних ID-карток серед запоріжан зростає щороку про що свідчить статистика:

  • 8 936 – у 2016 році;
  • 48 900 – у 2017 році;
  • 55 749 – у 2018 році;
  • 61 931 – у 2019 році;
  • 20 063 – за 6 місяців 2020 року.

 Щоденно підрозділи УДМС області приймають більше 500 заяв на оформлення біометричних документів, внутрішніх паспортів і паспортів для виїзду за кордон.

Управління ДМС у Запорізькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *