Двох іноземців притягнуто міграційниками до адміністративної відповідальності

Двох іноземців притягнуто міграційниками до адміністративної відповідальності

Іноземець, який постійно проживає в Умані та документований посвідкою на постійне місце проживання, працевлаштував без відповідного дозволу 27-річного громадянина Узбекистану, чим порушив порядок працевлаштування іноземців та осіб без громадянства в Україні. Порушник притягнутий міграційниками до адміністративної відповідальності за ст. 204 КУпАП та сплатив штраф у 1700 грн.

Працівника, який без дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства вирішив підзаробити, теж притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та накладено штраф у розмірі 1700 грн.

27-річний громадянин Узбекистану ‒ здобувач вищої освіти в одному із закладів вищої освіти м. Умань, документований посвідкою на тимчасове проживання в Україні у зв’язку з навчанням.

Нагадаємо, дозвіл на працевлаштування потрібен не всім категоріям іноземців. Перелік таких осіб наведений у ч. 6 ст. 42 Закону України «Про зайнятість населення». Іноземці, які мають посвідку на постійне проживання або набули статусу біженців, або мають статус закордонного українця, та іноземці в іноземних представництвах в Україні приймаються на роботу на загальних підставах, оскільки для них діє такий самий порядок, як і для громадян нашої держави.

Управління ДМС у Черкаській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *