До виборів подбайте про своєчасне отримання паспорта

До виборів подбайте про своєчасне отримання паспорта

Шановні Херсонці! 25 жовтня 2020 року відбудуться чергові місцеві вибори. На них обиратимуть депутатів сільських, селищних і міських рад та їх голів.

Міграційна служба Херсонщини всебічно сприяє своєчасній видачі оформлених документів. Адже для нас важливо, щоб Ви змогли реалізувати своє право голосу.

Отож закликаємо Вас не зволікати, а забрати виготовлені документи і за потреби поспішати оформити сучасний паспорт у вигляді ID-картки.

Звертаємо увагу! Під час карантинних заходів оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки або ж вклеїти фото до паспортної книжечки можна у будь-якому підрозділі Міграційної служби області НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.

Термін оформлення паспорт громадянина України у формі ID-картки у звичайному режимі складає 20 робочих днів (вартість 345 грн.), у терміновому – 10 робочих днів (вартість 471 грн.).

Також, якщо Ви через карантинні обмеження своєчасно не здійснили вклеювання фото по досягненню 25- та 45-річного віку у паспорт громадянина України у формі книжечки – не хвилюйтесь, а зверніться до найближчого підрозділу Міграційної служби області. Ця послуга надається безкоштовно та протягом 5-ти робочих днів.

З переліком адрес територіальних підрозділів Міграційної служби Херсонщини можна ознайомитися на сайті Державної Міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/kherson/pidrozdily.html.

Управління ДМС у Херсонській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *