До уваги відвідувачів Слов’янського міського відділу

До уваги відвідувачів Слов’янського міського відділу

Інформуємо, що у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та виявлення випадків інфікування COVID-19 серед працівників Слов’янського міського відділу ГУ ДМС України в Донецькій області, з 08 вересня поточного року тимчасово припинено роботу сектору оформлення документів зазначеного підрозділу міграційної служби, який розташований за адресою: місто Слов’янськ, вулиця Лазановича, 12.

Видача раніше оформлених біометричних документів буде здійснюватися за адресою: місто Слов’янськ, вулиця Університетська, 58. Отримати адміністративні послуги, які відносяться до компетенції міграційної служби, жителі м. Слов’янська можуть в будь-якому територіальному підрозділі ГУ ДМС України в Донецькій області.

Додатково інформуємо, що відповідно до пункту 4 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17.03.2020 року 3530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» встановлено, що оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у період дії карантину здійснюється за місцем звернення особи.

Отримати виготовлений паспорт громадянина України в формі картки, паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт до якого вклеєна фотокартка не за місцем подання заяви, а за місцем перебування. Наприклад, у разі оформлення паспортного документа в іншому місті чи області, особа може звернутись до будь-якого територіального підрозділу ДМС України за місцем перебування із відповідною письмовою заявою та отримати документ у підрозділі ДМС за місцем звернення.

Режим роботи інших територіальних підрозділів Головного управління ДМС України в Донецькій області залишається без змін та адміністративні послуги суб’єктам звернення надаються в повному обсязі.

Головне управління ДМС у Донецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *