До уваги відвідувачів Мангушського районного відділу ГУ ДМС України в Донецькій області

До уваги відвідувачів Мангушського районного відділу   ГУ ДМС України в Донецькій області

Інформуємо, що з 10 листопада поточного року Мангушський районний відділ Головного управління ДМС України в Донецькій області відновив  свою роботу та працює в штатному режимі.

Адміністративні послуги суб’єктам звернення Мангушський РВ надає за наступним графіком: вівторок, середа, четвер, п’ятниця – з 08.00 до 17.00; субота – 08.00 до 15.45. Вихідні дні: неділя, понеділок. Контактний телефон:(06297) 2-38-73.

У той же час, просимо Вас під час відвідування територіальних підрозділів дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції:

  • користуйтесь захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;
  • не створювати скупчення людей у підрозділі (з розрахунку не більше 1 людини на 10 кв. метрів) та дотримуватись безпечної відстані між людьми;
  • уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.

Якщо ж Ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, обов’язково залишайтесь вдома та подбайте про своє здоров’я!

Щиро вдячні Вам за розуміння !

Головне управління ДМС у Донецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *