До уваги мешканців Донеччини! На період дії карантину призупинено особистий прийом громадян

До уваги мешканців Донеччини! На період дії карантину призупинено особистий прийом громадян

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19 на період дії карантину тимчасово призупинено особистий прийом громадян керівництвом апарату Головного управління ДМС України в Донецькій області.

Так, з 04 вересня 2020 року тимчасово припиняється проведення особистого прийому громадян, передбаченого Законом України «Про звернення громадян» в апараті Головного управління ДМС України в Донецькій області за адресами: м. Маріуполь, вулиця Георгіївська, 30а та м. Краматорськ, вулиця Двірцева, 40в.

Додатково інформуємо, що звернутися до керівництва Головного управління ДМС України в Донецькій області  можливо наступними чином:

  • поштою за адресою: вулиця Георгіївська, 30а, місто Маріуполь, 87515 та вулиця Двірцева, 40в, місто Краматорськ, 84301;
  • через електронну пошту: dn@dmsu.gov.ua;
  • звернувшись у коментарях під дописами на офіційній сторінці у мережі Facebook: міграційна служба Донецької області.

Крім того, можливо залишити своє звернення (пропозиції), зателефонувавши на телефон «гарячої ліній» ГУДМС в Донецькій області: (06273) 6-40-12, (0629) 58-73-09 та (0629) 58-73-75.

Актуальна інформація щодо діяльності ДМС України та територіальних підрозділів ГУ ДМС України в Донецькій області під час карантину – на офіційному веб-сайті лінком: https://dmsu.gov.ua/news/dms.html

 

Режим роботи територіальних підрозділів Головного управління ДМС України в Донецькій області залишається без змін та адміністративні послуги звернення суб’єктам, зокрема, такі як оформлення та видача паспорта громадянина України, посвідок на тимчасове/постійне проживання, вклеювання фотокарток тощо надаються в повному обсязі.

 

Головне управління ДМС у Донецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *