До суду передали справу за фактом шахрайства іноземцем на Буковині

Слідчий суддя ухвалив тимчасовий арешт затриманого

Співробітники поліції затримали 29-річного громадянина Республіки Молдови, який під приводом купівлі чи ремонту автомобілів незаконно заволодівав грошима та автомобілями як на своїй батьківщині, так і на території Чернівецької області.

Поліцейські Управління стратегічних розслідувань одразу розшукали та затримали зловмисника в порядку статті 582 (Особливості затримання особи, яка вчинила кримінальне правопорушення за межами України) Кримінального процесуального кодексу України. Співробітники Шевченківського відділення поліції повідомили підозрюваному про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та скерували матеріали до суду.

Слідчий суддя Шевченківського районного суду за клопотанням прокурора ухвалив тимчасовий арешт затриманого в порядку статті 583 (Тимчасовий арешт) Кримінального процесуального кодексу України. Затриманий буде утримуватися під вартою до вирішення питання про видачу та фактичну його передачу компетентним органам Республіки Молдова. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Джерело: https://pogliad.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *