До австрійського архітектурного бюро «Coop Himmelb(l)au» та його керівництва будуть застосовані українські санкції

4 грудня на звернення МЗС України прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження проти представників австрійського архітектурного бюро «Coop Himmelb(l)au», яке бере участь у побудові оперного театру в окупованому Росією Севастополі. 

Україна розпочала також внутрішньодержавні процедури для  запровадження проти бюро санкцій за співробітництво з російською окупаційною адміністрацією та пособництво у спробі легітимізації Росією анексії АР Крим. 

Українська сторона також докладно поінформує партнерів у ЄС та США про незаконну діяльність бюро. 

«Ми не будемо толерувати таке відверте ігнорування українського суверенітету та співробітництво з російською окупаційною адміністрацією. Їм буде заборонено в’їзд в Україну, а міжнародне реноме цієї компанії зазнає серйозних втрат. Тепер з іменем цього бюро буде пов’язане пособництво окупанту у вчиненні міжнародного злочину», – наголосив спецпредставник МЗС України з питань санкційної політики Олексій Макеєв.

Заява МЗС України з нагоди 26-ї річниці підписання Будапештського меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї

Україна і Північна Македонія з‘єдналися регулярним авіасполученнямДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *