Дмитро Сенік: завдання МЗС – побудувати якомога більше “інвестиційних мостів” України зі світовою економікою

11 грудня заступник міністра закордонних справ (CDTO) Дмитро Сенік взяв участь у міжнародній конференції «Україна: інвестиційна гавань в часи змін», присвяченій прогресу реформ і покращенню умов для бізнесу в Україні. 

Захід, організований урядовим Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest за участі Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», відбувся у Києві та зібрав представників бізнес-спільноти з понад 60 країн світу. 

Ключовими темами конференції стали: посилення захисту прав інвесторів, стимулювання залучення інвестицій у малий і середній бізнес, перспективи релокації виробничих потужностей в Україну, посилення комунікації між регіонами та світом, а також успішні кейси інвесторів у нашій країні.

Дмитро Сенік привітав ініціативу UkraineInvest щодо проведення першої щорічної міжнародної конференції та розповів про роль МЗС у залученні іноземних інвестицій в економіку України. «МЗС – це міст між Україною та світом. Наше завдання полягає в тому, щоб побудувати якомога більше мостів, які з’єднають Україну зі світовою економікою. Будівництво «інвестиційних мостів» – це один із ключових показників ефективності, який міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба встановив для наших посольств за кордоном» – зазначив Дмитро Сенік під час участі в панелі, присвяченій налагодженню взаємодії між українськими регіонами та світом. 

Заступник міністра нагадав, що в листопаді МЗС спільно з UkraineInvest розпочало новий проєкт, об’єднавши зусилля у залученні іноземних інвестицій з регіону Перської затоки. Нещодавно також розпочалася співпраця міністерства з «Українським мостом» – неурядовою організацією, яка прагне налагодити партнерські відносини в галузі ІТ з однодумцями з усього світу. «Упевнений, що такі кроки допоможуть консолідувати більше інтересу до українського ІТ та R&D секторів задля подальшого зміцнення привабливості України як європейської ІТ-сили», – сказав Дмитро Сенік.

Дипломат також розповів про спільну роботу між Держпродспоживслужбою та українськими дипломатичними установами за кордоном з метою сприяння відкриттю нових ринків для українського продовольства, а також залучення інвестицій у сільськогосподарський сектор.

Ще однією важливою ініціативою МЗС Дмитро Сенік назвав надання онлайн-консультацій для українських експортерів, включаючи спеціальний формат для регіональних ділових кіл в рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України.

Василь Боднар взяв участь у церемонії вручення нагороди Human Rights Tulip

Коментар МЗС України у зв’язку із завершенням Прокурором Міжнародного кримінального суду попереднього вивчення ситуації в УкраїніДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *