Дмитро Сенік запросив індійський бізнес інвестувати в економіку Україну

16 грудня заступник міністра закордонних справ України (CDTO) Дмитро Сенік  взяв участь у міжміністерській інтерактивній сесії 26-го Саміту партнерства, організованого Міністерством торгівлі і промисловості Індії та Конфедерацією індійської промисловості. 

Ключовими темами саміту стали стабілізація та відновлення економіки в часи пандемії COVID-19. 

Виступаючи на саміті, Дмитро Сенік зазначив, що ІТ, сільське господарство, інфраструктура та транспорт – це ті сфери, в яких Україна спільно з міжнародними партнерами може зробити внесок у глобальні зусилля з відродження світової економіки. Заступник міністра запросив індійський бізнес інвестувати в економіку Україну.  

«Масштабна приватизаційна кампанія в Україні пропонує великі можливості для іноземних інвесторів і ми вже маємо історії успіху на цьому напрямі», – підкреслив український дипломат. 

Заступник міністра подякував індійській стороні за надання Україні гуманітарної допомоги для боротьби з COVID-19.

Довідково: за даними Держстату України, загальний обсяг торгівлі товарами і послугами між Україною та Республікою Індія у 2019 році склав 2,9 млрд дол. США. Протягом 2020 року торговельно-економічне співробітництво між Україною та Індією зазнало спаду у зв’язку з пандемією COVID-19. За результатами 9 місяців 2020 року, загальний обсяг торгівлі товарами і послугами між Україною та Індією становив 1,86 млрд дол. США.

Дмитро Кулеба представив у Верховній Раді переваги історичної угоди про стратегічне партнерство України та Великої Британії

Євгеній Єнін прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла В’єтнаму в Україні Нгуєн Хоан ТханяДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *