Дмитро Сенік взяв участь в онлайн-заході ООН на тему «Цифрові рішення в період COVID-19»

8 вересня 2020 року за ініціативи України у партнерстві з Програмою розвитку ООН, Естонією, Руандою, Сінгапуром, Фінляндією та Японією відбувся онлайн-захід на тему «Цифрові рішення в період COVID-19». Серед учасників – 78 представників держав-членів ООН і громадськості. 

Основним доповідачем виступив заступник міністра закордонних справ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Дмитро Сенік. Він поділився успішним досвідом запровадження у Міністерстві цифрових інновацій та технологій для організації роботи в період пандемії COVID-19 та підвищення рівня якості надання громадянам України необхідних послуг.  

 «Електронні сервіси та ресурси, створені МЗС для допомоги подорожуючим в період пандемії, переведення в цифровий формат консульських послуг, протидія дезінформації та фейковим новинам – це все цифрова відповідь на кризу COVID-19», – зазначив заступник міністра. 

Дмитро Сенік  також наголосив на важливій ролі Програми розвитку ООН, яка після спалаху пандемії активно долучилась до зміцнення цифрового потенціалу МЗС України і вдосконалення системи реагування в умовах кризових ситуацій.

Безпека України та НАТО – неподільні. Наша мета – членство в НАТО: Еміне Джапарова під час онлайн-дискусії з Групою експертів НАТО щодо майбутнього Альянсу

Дмитро Кулеба: Україна та Румунія створюють робочу групу з енергетики задля втілення амбітних проєктівДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *