Дмитро Сенік: Україна та Японія готові відкривати нові можливості для бізнесу

6 серпня 2020 року заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сенік провів зустріч з послом Японії в Україні Такаші Кураі.

Співрозмовники відзначили високий рівень двостороннього партнерства, довіри і взаємної поваги, якими характеризуються українсько-японські відносини. Дмитро Сенік поновив запрошення главі зовнішньополітичного відомства Японії Тошіміцу Мотегі відвідати нашу державу у зручний для нього час.

Висловлено вдячність японській стороні за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Окремо наголошено на важливості фінансової та економічної підтримки, яка надається японською стороною.

Україна зацікавлена у динамічному розвитку співробітництва з Японією, насамперед, в економічній та інвестиційній сферах. У цьому контексті обговорено підготовку до чергового засідання Координаційної ради з економічного співробітництва з Японією та комітету ділового співробітництва з Україною «Кейданрен».

Сторони порушили питання посилення співробітництва у сфері ІT-технологій: кібер-безпеки та електронного врядування.

Еміне Джапарова під час зустрічі з Меліндою Сіммонс: «Створення формалізованого міжнародного майданчика покликане якісно посилити міжнародний вимір роботи на кримському напрямі»

Заява МЗС України у зв’язку з 12-ми роковинами збройної агресії Росії проти ГрузіїДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *