Дмитро Сенік: Малайзія може стати воротами для виходу української продукції на ринки Південно-Східної Азії

6 жовтня 2020 року відбулась перша веб-конференція «Україна-Малайзія. Нові ринки. Нові можливості», організована Радою експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) спільно з Корпорацією з розвитку зовнішньої торгівлі Малайзії (MATRADE). Участь у заході взяли заступник міністра  закордонних справ України (CDTO) Дмитро Сенік, заступник міністра торгівлі та промисловості Малайзії Датук Лім Бан Хонг, а також близько 200 українських та малайзійських компаній, зацікавлених у налагодженні співпраці.

Виступаючи перед учасниками заходу, Дмитро Сенік наголосив: «Малайзія є одним з ключових партнерів України в Південно-Східній Азії, а економічне співробітництво – головним пріоритетом двосторонніх відносин». За його словами, Україна має значний потенціал для розвитку торгівлі, співпраці в аерокосмічній, фармацевтичній та IT сферах.  

Учасники вебінару ознайомились з актуальною інформацією про структуру та динаміку двосторонньої торгівлі, умови виходу на ринки України та Малайзії, особливості сертифікації продукції та ведення бізнесу. Представники компаній також отримали можливість налагодження прямої взаємодії з потенційними партнерами у форматі B2B.

Еміне Джапарова: Кримська платформа триматиме наслідки окупації Криму у фокусі постійної міжнародної уваги

Україна та Саудівська Аравія відновлюють практику проведення політичних консультацій між міністерствами закордонних справДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *