Дмитро Кулеба запросив португальських інвесторів взяти участь у великій приватизації в Україні

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виступив у Лісабоні на економічному форумі за участі представників португальського бізнесу та Державного секретаря з питань торгівлі, послуг та захисту прав споживачів міністерства економіки та цифровізації Португалії Жуау Торреша. 

«Розумію, що деякі компанії потребують підтримки, коли розглядають нові ринки. Можете покладатися на повну допомогу і сприяння з боку міністерства закордонних справ України», — звернувся міністр до учасників форуму. 

Міністр розповів присутнім про економічні реформи в Україні та три ключові можливості, які Україна сьогодні може надати португальському бізнесу та інвесторам. 

Перша з них — велика приватизація. Міністр розповів про відкриту та конкурентну процедуру конкурсів: «Я запрошую вас взяти участь у великій приватизації в Україні». 

За словами Дмитра Кулеби, друга можливість — це  цифровізація. Він відзначив зусилля Португалії у цій сфері та розповів про сучасний досвід та лідерство України у розвитку цифрової держави. 

«Україна сьогодні —це тисячі досвідчених інженерів та ІТ-фахівців та якісні продукти, зокрема платформа «Дія». Вона може бути цікава Португалії, та й загалом можливості для цифрової співпраці величезні», – зазначив міністр. 

Третьою можливістю глава МЗС України назвав аерокосмічну галузь з огляду на зацікавленість в космосі, яка нині всюди зростає, зокрема у Португалії, та технології України. 

Насамкінець, глава МЗС висловив переконання, що Україна та Португалія мають великий потенціал не лише у двосторонній торгівлі, але й в успішному спільному виході на ринки третіх країн. 

Дмитро Кулеба: Україна та Румунія створюють робочу групу з енергетики задля втілення амбітних проєктів

Дмитро Кулеба: Україна та Східне партнерство перебуватимуть у центрі уваги під час головування Португалії у Раді ЄСДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *