Дмитро Кулеба запросив Петера Сійярто разом відвідати Закарпаття

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сійярто.

Дмитро Кулеба запросив угорського колегу 23 вересня відвідати Закарпаття, щоб обговорити подальші кроки з реалізації вже досягнутих домовленостей з розвитку взаємодії в політичній, економічній, культурно-гуманітарній сферах, та взяти участь у спільних заходах.

“Запроваджені в Україні та Угорщині обмеження для в’їзду іноземців у зв’язку з поширенням коронавірусу накладають певні обмеження на всіх громадян, незалежно від статусу. На цьому тлі наша зустріч є чітким сигналом — обидві країни налаштовані на пошук взаємоприйнятних рішень без зволікань,” – зазначив Дмитро Кулеба.

Міністри погодилися, що соціально-економічний успіх Закарпаття може стати спільною історією успіху відносин України та Угорщини, і що дружні відносини між двома країнами важливі для всього регіону Центральної Європи. 

Заява МЗС України у зв’язку із протиправною організацією та проведенням Російською Федерацією виборів на тимчасово окупованих територіях АР Крим та міста Севастополь

Дмитро Сенік: «Ми задоволені нашими двосторонніми відносинами з Ізраїлем і надалі працюватимемо над їхнім розвитком на усіх рівнях»Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *