Дмитро Кулеба запропонував Всесвітній туристичній організації ООН провести в Україні міжнародний форум

У ході робочого візиту до Іспанії міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив із Генеральним секретарем Всесвітньої туристичної організації ООН Зурабом Пололікашвілі перспективи взаємодії України з ВТО, залучення механізмів організації до розвитку туристичної галузі України.

Співрозмовники приділили центральну увагу наслідкам пандемії COVID-19 для туристичної галузі, її адаптації до нових реалій.

Дмитро Кулеба зауважив, що пандемія несе для туризму не лише очевидні негативні наслідки, але і несподівані нові можливості. Зокрема, в Україні такі обставини надали імпульс внутрішньому туризму, пробудили цікавість людей до подорожей власною країною. 

Зураб Пололікашвілі зазначив, що нині цей тренд спостерігається повсюдно, і організація бачить у ньому нові можливості для глобального розвитку внутрішнього, а також сільського туризму.

Глава МЗС України запропонував провести в Україні міжнародний туристичний форум Всесвітньої туристичної організації, присвячений, зокрема, тематиці внутрішнього та зеленого туризму в країнах світу. 

«Не маю сумніву, що Україна стане новою територією на мапі світового туризму, яку іноземці з насолодою відкриють для себе, як дещо нове. Розвиток внутрішнього туризму є пріоритетом президента Володимира Зеленського і уряду України. Я хочу, щоб ми з’єднали зусилля з ВТО задля досягнення цієї мети», — зауважив міністр. 

На думку Дмитра Кулеби, варто не чекаючи завершення пандемії активно шукати нові форми і методи розвитку туризму, з огляду на важливість туристичної галузі для світової економіки.

Міністр запросив Генерального секретаря відвідати Україну з візитом.

Міністр Дмитро Кулеба провів аудієнцію у Його Величності короля Феліпе VI

Дмитро Кулеба про приєднання до «Партнерства Біарріц»: Україна віддана захисту прав людини та боротьбі з дискримінацієюДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *