Дмитро Кулеба взяв участь в онлайн-зустрічі Міжнародної групи з координації допомоги жертвам рейсу PS752

Міжнародна група з координації допомоги жертвам рейсу PS752 провела сьогодні онлайн-зустріч.

Міністри закордонних справ України, Канади, Швеції, Великої Британії та Афганістану обговорили прогрес, досягнутий у розслідуванні, а також забезпечення притягнення винних до відповідальності та встановлення справедливості у справі збиття літака заради допомоги жертвам цієї трагедії.

Координаційна група підтвердила зобов’язання діяти об’єднано і надалі, спільно працювати над досягненням цілей прозорого та справедливого розслідування, притягнення винних до відповідальності та виплати компенсацій. Це допоможе сім’ям отримати відповіді, яких вони заслуговують, та вгамувати своє горе.

Координаційна група продовжує закликати Іран провести незалежне та всебічне розслідування причин та факторів, що призвели до збиття літака, відповідно до стандартів та порядку, викладених у Додатку 13 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію.

Координаційна група продовжуватиме вимагати притягнути до відповідальності винних осіб, закликаючи до повного та прозорого кримінального розслідування та неупередженого судового розгляду з метою досягнення справедливості заради допомоги жертвам цієї трагедії.

Сполучене Королівство підтримує концепцію Кримської платформи

Рішенням Нацкомісії 92 особи отримали статус закордонного українцяДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *