Дмитро Кулеба: Вдячні литовським друзям за послідовну підтримку України в ЄС і НАТО

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічюсом.

Литовський міністр привітав українського колегу з нагоди приєднання України до Програми розширених можливостей НАТО. Дмитро Кулеба подякував Литві за підтримку на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Співрозмовники, серед іншого, обговорили питання підтримки євроінтеграційних прагнень України з боку Литви перед початком відеоконференції за участю лідерів країн-учасниць «Східного партнерства», країн-членів ЄС та керівництва Євросоюзу.

Лінас Лінкявічюс висловив налаштованість Литви якнайшвидше відновити пряме авіасполучення між Україною та Литвою.

Очільники зовнішньополітичних відомств окремо зупинилися на стані переговорів у рамках Нормандського формату та імплементації Мінських домовленостей.

На порядку денному розмови перебували питання мінімізації негативних наслідків пандемії для подальшого розвитку двосторонньої торгівлі та інвестиційного співробітництва. Міністри приділили особливу увагу просуванню перспективних економічних проєктів на ринках обох країн, а також заходам з регулювання режиму двосторонньої торгівлі з неухильним дотриманням при цьому принципів, норм та вимог СОТ.

Єгор Божок: «Приватні військові компанії – один з «улюблених» дестабілізаційних засобів РФ»

Еміне Джапарова провела зустріч з послом Туреччини в УкраїніДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *