Дмитро Кулеба: українські солодощі вийдуть на полиці країн Затоки та АСЕАН

МЗС України надасть підтримку Асоціації «Укркондпром» у просуванні експорту кондитерських виробів. 

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу 24 грудня. 

«Сприяння у розширенні географії експорту українських солодощів здійснюватиметься у рамках проєкту VTrade Confectionery Foods. Ініціативу реалізує галузева асоціація «Укркондпром» за фінансової підтримки USAID в рамках програми «Конкурентоспроможна економіка України. Пріоритетними є ринки АСЕАН (10 країн) та Затоки (8 країн)», – наголосив Дмитро Кулеба. 

Міністр зазначив, що дипломатичні представництва України в цих країнах допоможуть українським кондитерам знайти торговельних партнерів.

«Коли дозволять карантинні обмеження, МЗС України спільно з Асоціацією «Укркондпром» також організують торговельні місії для учасників ініціативи до Філіппін та Саудівської Аравії для зустрічей із місцевими покупцями харчових продуктів», – повідомив дипломат. 

Довідково: до Асоціації «Укркондпром»входять 28 підприємств – здебільшого малий та середній бізнес. Вони складають 85% українського експорту кондитерської продукції.

Програма «Конкурентоспроможна економіка України» створена USAID з метою сприяння покращенню бізнес-середовища для малих та середніх підприємств України.  

Обсяги експорту українських кондвиробів в 2019 році склали 262 тис. тонн загальною вартістю 491 млн. дол. США.

Дмитро Кулеба: Латвія залишається важливим партнером України на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції

Україна і «ТЮРКСОЙ» домовилися розвивати співпрацюДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *