Дмитро Кулеба: Україна і Кіпр відновлюють активний політичний діалог та торговельно-економічну співпрацю

28 вересня 2020 року міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з главою МЗС Республіки Кіпр Нікосом Хрістодулідісом.

Керівники зовнішньополітичних відомств України та Кіпру домовились активізувати політичний діалог між двома країнами і надати нового імпульсу розвиткові  двостороннього співробітництва в економічній та інвестиційній сферах.

Міністри обговорили модальності підготовки до проведення наступного засідання Міжурядової українсько-кіпрської комісії як важливого спільного органу зі сприяння розвиткові торговельно-економічної співпраці. 

“Я дуже зацікавлений у розвиткові торгівлі та нових інвестиційних проєктах. Переконаний, що Україна і Кіпр залишатимуться надійними партнерами у цих сферах,” – зазначив глава МЗС України.

Дмитро Кулеба висловив вдячність за незмінну підтримку Республікою Кіпр суверенітету та територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів, як на двосторонньому рівні, так і в рамках ЄС.

Очільники зовнішньополітичних відомств обмінялися запрошеннями здійснити візити після покращення епідемічної ситуації.

Дмитро Сенік: запроваджуємо новий формат консультацій для підтримки українських експортерів

Еміне Джапарова обговорила з Верховним комісаром ООН з прав людини питання моніторингу ситуації з правами людини на окупованих українських територіяхДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *