Дмитро Кулеба та Стеф Блок обговорили вихід Росії з консультацій щодо збиття МН17

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Королівства Нідерланди Стефом Блоком.

Ключовою темою розмови стала взаємодія у притягненні винних за збиття МН17 в рамках судових процесів в Нідерландах та міжнародних судових інстанціях.

Міністри обговорили вихід Російської Федерації з тристоронніх консультацій з Нідерландами та Австралією щодо міжнародно-правової відповідальності за збиття літака.

«Вихід РФ з консультацій щодо МН17 — це промовисте свідчення її страху перед правдою про те, що сталося 17 липня 2014 року у небі над Донбасом», — заявив Дмитро Кулеба.

Міністр наголосив, що Україна, натомість, завжди була відкритою до співробітництва та надавала всю необхідну інформацію голландським органам влади у зазначеній справі.

Міністри домовилися продовжувати співробітництво з метою встановлення справедливості та притягнення винних до відповідальності.

Стеф Блок позитивно оцінив приєднання України як третьої сторони до міждержавного позову Нідерландів проти Російської Федерації в Європейському суді з прав людини.

Коментар МЗС щодо переобрання України до Ради ООН з прав людини

Україна та Казахстан узгодили подальші кроки з активізації двосторонньої торгівліДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *