Дмитро Кулеба та співробітники МЗС взяли участь у Всесвітньому дні прибирання

19 вересня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба разом зі співробітниками МЗС, представниками дипломатичного корпусу в Україні, центральних органів виконавчої влади, молодіжних та громадських організацій, взяли участь у Всесвітньому дні прибирання «World Cleanup Day» у столичному парку «Муромець».

«Я переконаний, що багато глобальних речей, таких як євроінтеграція, починаються з елементарного прибирання довкола себе. Адже йдеться не лише про чистоту, а про повагу до інших людей, повагу до природи, врешті-решт, повагу до самих себе», – зауважив Дмитро Кулеба. 

Міністр закликав до розвитку в Україні європейської культури прибирання. Він також висловив вдячність дипломатам та керівникам іноземних дипломатичних місій, акредитованих в Україні, які відгукнулися на заклик міністерства взяти участь в акції. 

«Я особисто та команда міністерства закордонних справ без вагань долучилися до ініціативи «Let’s do it, Ukraine» у рамках Всесвітнього дня прибирання. Ми також запросили іноземних дипломатів в Україні, і я радий, що так багато з них долучилися до цієї акції. Давайте разом прибирати, робити себе самих і світ довкола себе кращим», — додав міністр. 

Довідково: Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» – щорічна глобальна акція, яка проводиться протягом 24 годин у заздалегідь визначений день і в якій одночасно беруть участь мільйони активістів із 180 країн світу. Головна мета акції – об’єднання зусиль заради порятунку планети від сміття. Організатором акції в Україні виступає Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського молодіжного центру.

На запрошення міністерства закордонних справ України до акції у Всесвітній день прибирання долучилися 93 співробітника 37 дипломатичних місій, акредитованих в Україні, серед яких 22 посли іноземних країн.

Україна та Німеччина домовились відновити практику політичних консультацій між МЗС з широкого спектру двосторонніх відносин

Заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін зустрівся із послинею Австралії в Україні Мелісою О’РуркДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *