Дмитро Кулеба та Девід Гейл обговорили співробітництво України та США у сфері безпеки та оборони

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову із заступником Державного секретаря США з політичних справ Девідом Гейлом. 

Сторони обговорили співробітництво України та США у сфері безпеки та оборони. Зокрема, у світлі нещодавніх постачань до України американського обладнання військового призначення. 

Дмитро Кулеба висловив задоволення високим рівнем довіри та безпекової співпраці зі США. Девід Гейл запевнив, що Сполучені Штати налаштовані на подальший розвиток співробітництва у цій сфері.

Заступник Державного секретаря запевнив у міцній підтримці США територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, яка обороняється проти російської агресії. 

Глава МЗС України поінформував про динаміку процесу мирного врегулювання у Нормандському форматі та на перемовинах у Мінську.

Дмитро Кулеба висловив особливу вдячність за підтримку Сполученими Штатами рішення про надання Україні статусу члена Програми розширених можливостей НАТО. У свою чергу, Девід Гейл запевнив у підтримці подальшого поглиблення взаємодії України з Альянсом.

Сторони також обговорили питання енергетичної безпеки Європи, зокрема, у контексті проєкту Північний потік – 2.

Нові можливості для України в Центральній Америці

Оперативна інформація щодо заходів, які вживаються іноземними країнами з протидії розповсюдженню COVID-19Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *