Дмитро Кулеба: Співпраця МЗС із Київською гімназією східних мов створює нові можливості для талановитої молоді

У вівторок, 26 січня, Міністерство закордонних справ України та Київська гімназія східних мов №1 підписали меморандум про співробітництво.

“Я надзвичайно ціную ту роботу, яку здійснює Київська гімназія східних мов із підготовки українських сходознавців. Ми як Міністерство закордонних справ хочемо щоб діти, які вивчають східні мови, надихалися можливістю згодом реалізовувати свої знання на практиці, працюючи і захищаючи інтереси України у країнах Сходу”, – наголосив міністр. 

Глава МЗС України відзначив, що міністерство має великий попит на фахівців, які розуміються на країнах Сходу та володіють мовами цих країн: “Ми хочемо, щоб школярі, пройшовши після випуску університетські роки, бачили у Міністерстві закордонних справ гарного роботодавця”. 

Міністр переконаний, що співпраця створить нові можливості для талановитої молоді, сприятиме реалізації ініціатив і проєктів з розширення міжнародного освітнього та культурного співробітництва гімназії, а також популяризує дипломатичний фах.

У свою чергу, директорка Київської гімназії східних мов №1 Оксана Проскура позитивно відзначила великі можливості та мотивацію, які створює співпраця з Міністерством закордонних справ України для учнів гімназії. 

Довідково: Київська гімназія східних мов №1 була заснована у 1936 році. Гімназія є єдиною державною освітньою установою, в якій здобувачі освіти з 1 по 11 клас мають можливість поглиблено вивчати сім східних (арабську, гінді, китайську, корейську, перську, турецьку, японську) та англійську мови. З 2005 року гімназія є асоційованою школою ЮНЕСКО.

Словаччина візьме участь у саміті Кримської платформи

Еміне Джапарова на конференції високого рівня Фонду миробудівництва ООН: забезпечення сталого миру у світі – критичний виклик сьогоденняДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *