Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з главою МЗС Азербайджану

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з главою МЗС Азербайджанської Республіки Ельмаром Мамед’яровим.

Сторони обговорили взаємодію України та Азербайджану у міжнародних організаціях. Зокрема, очільник азербайджанського зовнішньополітичного відомства привітав українського колегу з успішними підсумками відеоконференції саміту Східного партнерства ЄС. У свою чергу, глава МЗС України відзначив ефективне лідерство Азербайджану у Русі неприєднання.

Міністри також обмінялися досвідом протидії поширенню COVID-19 в своїх країнах.

Довідково: 17 червня 2020 року відбулися українсько-азербайджанські політичні консультації на рівні заступника Міністра закордонних справ України В.Боднара та заступника Міністра закордонних справ Азербайджанської Республіки Х.Халафова (у форматі відеоконференції, засобами додатку ZOOM).

Під час консультацій сторони обговорили широкий спектр питань двостороннього співробітництва, зокрема: політичні питання, торговельно-економічне співробітництво, в тому числі і співпраця в енергетичній сфері, а також взаємодію України й Азербайджану у рамках міжнародних організацій. Сторони не оминули питання культурно-гуманітарної сфери, туризму та військово-технічного співробітництва.

До Києва прибув найбільший за обсягами гуманітарний вантаж з КНР для протидії поширенню COVID-19

Еміне​ Джапарова зустрілася з Тимчасовою повіреною у справах США в УкраїніДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *