Дмитро Кулеба повідомив про вирішення проблеми допуску українських громадян до Білорусі з метою лікування

Міністерство закордонних справ України узгодило з білоруською владою допуск українських громадян до Білорусі з метою лікування на період введених офіційним Мінськом тимчасових обмежень перетину наземного кордону. 

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. 

“З початку листопада значна кількість українських пацієнтів опинилася у ситуації невизначеності після рішення Білорусі закрити наземний кордон. Особливо ті, кому необхідна трансплантація. Я негайно доручив нашому посольству в Мінську вирішити проблему. Вже у середині листопада ми узгодили питання в’їзду українських пацієнтів з білоруською владою. Я радий повідомити, що проблема  вирішена”, — заявив міністр закордонних справ України.

Дмитро Кулеба поінформував, що українські громадяни, які мають відповідні документи від білоруських медичних закладів, не повинні мати проблем із перетином кордону: “Це стосується не лише критично важливих операцій, але й поїздок з метою медичного обстеження”, — додав міністр.

Дмитро Сенік прийняв копії вірчих грамот від пані посла Ємену в Україні Мірфат Фадл Муджалі

Еміне Джапарова: ситуація зі свободою слова та безпекою незалежних журналістів на тимчасово окупованих РФ територіях України є катастрофічноюДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *